.

.

5 Anahtar Kancalı Duvar Anahtar Askısı için Ahşap Ayçiçeği Anahtarlık Anahtarlık Organizatör Duvar Dekoratif Giriş

5 Anahtar Kancalı Duvar Anahtar Askısı için Ahşap Ayçiçeği Anahtarlık Anahtarlık Organizatör Duvar Dekoratif Giriş

₺ 33.98
Stokta
Tova kullanılabilir

Çok işlevli : Duvar için anahtar tutucu anahtarları, evcil hayvan tasmalarını, kemerleri asabilir, arka kapak da gözlük, mektup, gazete, uzaktan kumanda saklayabilir.Arka kapak mektupları, uzaktan kumandaları, faturaları, gazeteleri saklayabilir. Uygulanabilir sahne : Anahtar ve posta tutucumuz oturma odası, giriş, yatak odası, fuaye, koridor, mutfak ve diğer yerler için çok uygundur, ayrıca garaj ve ofis için mükemmeldir. * 【İDEAL HEDİYE ve kaliteli hizmet】 : Duvar için anahtar tutucumuz aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınız için ideal bir eve taşınma hediyesi, tatil hediyesidir.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde cevap verecektir., Hem pratik hem de dekoratif ev dekorunuzla mükemmel uyum sağlayacaktır. İdeal Hediye : Ailenize, arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ideal bir eve taşınma hediyesi, düğün hediyesi, Noel hediyesi, Anneler Günü hediyesi, tatil hediyesidir.Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve tatmin edici hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz. * 【ZARİF EV dekorasyonu】 : Duvar için bu anahtarlık benzersiz zarif baskı deseni ile basılmıştır, arkası black. Temizlemesi kolay : Duvara monte anahtarlık yıkanamaz, doğrudan havluyla silinebilir. * 【ORGANİZASYON ve DEPOLAMA】 : 5 anahtar kancalı, anahtar, gözlük, kemer, evcil hayvan çekme halatlarını asmak için kullanılabilir., Hem pratik hem de dekoratif ev dekorunuzla mükemmel uyum sağlayacaktır.Her türlü küçük şeyi organize etmenize ve saklamanıza yardımcı olun, evinizin kaosunu azaltın.It akrilik arka panel ve ABS plastikten yapılmıştır, kanca 1,5 kg yükleyebilir, malzeme kalın ve dayanıklıdır ve kolayca kırılmaz.İçin mükemmeldir.Hala her gün anahtarlarınızı, cüzdanınızı, gözlüklerinizi ve diğer eşyalarınızı arıyor ve sizi rahatsız ediyor musunuz?Anahtar askımız anahtarlarınızı ve diğer küçük eşyalarınızı güvende tutabilir hayatınızı kolaylaştırmak için tek bir yerde kalın!ŞARTNAME : BOYUT : 7.It akrilik arka panel ve ABS plastikten yapılmıştır, kanca 1,5 kg yükleyebilir, malzeme kalın ve dayanıklıdır ve kolayca kırılmaz.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde cevap verecektir.

Ürün parametreleri

SIZE:
7.1x4.1x1.2 IN
MATERIALS:
Acrylic + ABS plastic backsheet
PACKAGE INCLUDE:
Key Holder * 1 + Mounting Accessories (No trace nails+No trace adhesive)
FEATURE:
1. Easy to install:
With the installation and use of nail Seamless Seamless gum, do not need to punch the wall, it will not easily leave marks can be easily installed anywhere you want.:
2. Multifunction:
The key holder for wall can hang keys, pet leashes, belts, back cover can also store glasses, letters, newspaper, remote control. Organize and storage your small items.:
3. Perfect decoration:
With beautiful prints, back cover is black, it will perfectly match your home decor.:
4. Applicable scene:
Our key and mail holder is very suitable for the living room, entrance, bedroom, foyer, hallway, kitchen and other places, also perfect for the garage and office.:
5. Ideal Gift:
It is an ideal housewarming gift, wedding gift, Christmas gift, Mother's Day gift, holiday gift to your family, friends, colleagues.:
6. Easy to clean:
The wall-mounted key holder not be washed, can be directly wiped with towel.:

Kategorideki ürünler