.

.

Isı Shrink levha, Shrinky Dink kağıt sevimli hayvan desen DIY anahtarlık kolye DIY dekorasyon için DIY takı için (Hayvan)

Isı Shrink levha, Shrinky Dink kağıt sevimli hayvan desen DIY anahtarlık kolye DIY dekorasyon için DIY takı için (Hayvan)

₺ 1.67
Stokta
Tova kullanılabilir

Sanat eserlerinin küçüldüğünü ve sertleştiğini görünce şaşıracaklar!. 【HERHANGİ bir çocuk için güzel bir hediye】 Herhangi bir çocuk için en iyi duygu, keyif alacaklarını bildikleri bir hediye almaktır!Doğum günleri, tatil etkinlikleri, okul ödülü veya iyi yapılmış bir iş için ödül için bu sanatsal ilham ve yaratıcılık hediyesini herhangi bir erkek veya kıza verin. 【TÜM AİLE için EĞLENCE】 Shrink art, erkekler ve kızlar için kardeşler, arkadaşlar, aile, oyun günlerinde, partilerde veya yağmurlu bir günde yapmaları için ekransız, yaratıcı bir zanaat olarak inanılmaz veya çocuklar sıkıldığında çekilmek için elinizin altında olması inanılmaz. 【HERHANGİ bir çocuk için güzel bir hediye】 Herhangi bir çocuk için en iyi duygu, keyif alacaklarını bildikleri bir hediye almaktır!Doğum günleri, tatil etkinlikleri, okul ödülü veya iyi yapılmış bir iş için ödül için bu sanatsal ilham ve yaratıcılık hediyesini herhangi bir erkek veya kıza verin.【SEVİMLİ, EĞLENCELİ, YARATICI SHRİNK ART】 Shrink film tabakalarımız yumuşak, esnek bir plastik filmden küçük ve sert tasarıma kadar sertleşecek, sevimli takılar, anahtarlıklar, küpeler, mücevherler, düğmeler oluşturarak çocuklar ve arkadaşlarla eğlenceli anılar yaşayacak, hediye etiketleri, yer imleri ve süs eşyaları birlikte!. [Mükemmel Hediye] Bu shrink filmler DIY severler için mükemmel bir hediye olacak. [Güzel Desenler] Farklı türde hayvan desenleri, her desenin kendine özgü stili vardır, bunları benzersiz işler yapmak için kullanabilirsiniz. 【SÜPER GÜVENLİ tasarımlar】 Ürünlerimiz çocuğunuzun güvenliği düşünülerek üretilmiştir.Shrink plastik levhalar, 5 yaş ve üstü her çocuk için güvenlidir.Shrink plastik levhalar, 5 yaş ve üstü her çocuk için güvenlidir. [Geniş Uygulama] Bu shrink filmler, anahtarlıklar, süslemeler, mücevherler, oyuncaklar, tırnak sanatı veya hayal edebileceğiniz herhangi bir şey yapmak için uygundur.Çocuğunuz makas kullanırken ve pişirme sırasında yetişkin gözetimi şiddetle tavsiye edilir. [8 Adet] Daha DIY üretim gereksinimlerinizi karşılamak için farklı desenler de dahil olmak üzere 8 adet sevimli ısıyla daralan levha alacaksınız.Kendiniz de yapabilir ve ailenize veya arkadaşlarınıza verebilirsiniz.

Ürün parametreleri

Item Type:
 Heat Shrink SheetMaterial

Kategorideki ürünler