.

.

Mıknatıs Kanca Organizatör, Döner Manyetik Kanca 6 Adet Pratik Küçük Boy 0 İla 5KG Montajı Kolay Mutfak için (Nikel)

Mıknatıs Kanca Organizatör, Döner Manyetik Kanca 6 Adet Pratik Küçük Boy 0 İla 5KG Montajı Kolay Mutfak için (Nikel)

₺ 1.67
Stokta
Tova kullanılabilir

Taşıması Kolay : Manyetik kanca küçük boyutlu ve hafiftir, taşıması kolaydır ve kullanım için farklı yerlere taşınması kolaydır.Üstün Emiş : Döner kancamız olağanüstü emişe sahiptir ve malzemenin görünümünü dikey olarak emdiğinde emiş en üst düzeye çıkarılabilir.Küçük Boyut : Manyetik kanca, herhangi bir küçük alana sığacak kadar küçüktür, kolay saklama ve kolay erişime yardımcı olur.Geniş Uygulama : Mücevherlerinizi, rozetlerinizi, gözlüklerinizi, şapkalarınızı asmak için bu kancayı kullanabilir ve havlu, kaşık asmak için de kullanabilirsiniz. etc.It çok pratiktir.Uygulanabilir Senaryolar : Bu salıncak kancalarını mutfaklarda, stüdyolarda, yurtlarda, banyolarda ve manyetizmanın olduğu her yerde kullanabilirsiniz.Özellik : 1. Taşıması Kolay : Manyetik kanca küçük boyutlu ve hafiftir, taşıması kolaydır ve kullanım için farklı yerlere taşınması kolaydır.2. Üstün Emiş : Döner kancamız olağanüstü emişe sahiptir ve malzemenin görünümünü dikey olarak emdiğinde emiş en üst düzeye çıkarılabilir.3. Küçük Boyut : Manyetik kanca, herhangi bir küçük alana sığacak kadar küçüktür, kolay saklama ve kolay erişime yardımcı olur.4. Geniş Uygulama : Mücevherlerinizi, rozetlerinizi, gözlüklerinizi, şapkalarınızı asmak için bu kancayı kullanabilir ve havlu, kaşık asmak için de kullanabilirsiniz. etc.It çok pratiktir.5. Uygulanabilir Senaryolar : Bu salıncak kancalarını mutfaklarda, stüdyolarda, yurtlarda, banyolarda ve manyetizmanın olduğu her yerde kullanabilirsiniz.Şartname : Öğe türü : salıncak manyetik kancalarmalzeme sınıfı : N35Çalışma sıcaklığı : 80 (℃) Curie sıcaklığı : 460 (℃)Özellikler : 180° dönme g16kapalı çekme kuvveti : 0 ila 5 KG Paket listesi : 6 x salıncak manyetik Kanc Anot : 1. Mıknatıslar birbirinden ayrılamadığında, yatay olarak itilmesi ve sendelemesi önerilir.2. Güçlü mıknatıslar demirden uzak tutulmalı ve monitörler, banka kartları, bilgisayarlar, TV'ler, cep telefonları vb.Gibi kolayca mıknatıslanan nesnelerden uzak tutulmalıdır.3. Güçlü mıknatıslar kuru ve sabit bir sıcaklık ortamında saklanmalı, plastik, talaş, karton, köpük vb.İle ayrılmalı ve sarılmalıdır.

Ürün parametreleri

Item Type:
 Swing Magnetic Hooks
Material Grade:
N35
Working Temperature:
80 (℃)
Curie Temperature:
460 (℃)
Specifications:
180° Rotation G16
Pull Off Force:
0 to 5KG
Package List:
6 x Swing Magnetic Hook:
Note:
1. When the magnets cannot be separated from each other, it is recommended to push them horizontally and stagger them.:
2. Strong magnets should be kept away from iron and easily magnetized items, such as monitors, bank cards, computers, TVs, mobile phones, etc.:
3. Strong magnets should be stored in a dry and constant temperature environment, separated and wrapped with plastic, wood chips, cardboard, foam, etc.:

Kategorideki ürünler