.

.

GORGECRAFT 2 Boyutu 40 Pcs Yapışkan Tel Organizatör Naylon cırt cırt Bant Tel Organizatörler Ayarlanabilir Evrensel

GORGECRAFT 2 Boyutu 40 Pcs Yapışkan Tel Organizatör Naylon cırt cırt Bant Tel Organizatörler Ayarlanabilir Evrensel

₺ 15.58
Stokta
Tova kullanılabilir

2 Boyutu 40 Pcs : 2 boyutları kablo bağları, 2.2x0.79 x 0.1 in/56x20x2.5mm; 3. 58x1. 1 x 0.1 in/91x28x2. 5mm, 20 adet her boyutu.Yüksek Kalite : Yapışkan tel düzenleyici, yüksek kaliteli naylondan yapılmıştır, iyi yalıtıma sahiptir ve ihtiyaçlarınıza uyacak kadar büyük miktarlarda mevcuttur.Kullanımı Kolay : Tel düzenleyiciyi takmadan önce, makinenin yüzeyini kısa bir süre temizlemeniz ve ardından yapıştırmak için alttaki kağıdı soymanız gerekir.Not : Sağlam bir sabitleme için kablo bağlarını yapıştırdıktan sonra 30 saniye sıkıca bastırın ve maksimum yapışma elde etmek için 24 saat sonra kullanın.Geniş Uygulama : Bu yapışkan tel düzenleyiciler yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir ve kahve makineleri, meyve sıkacakları, mikrodalgalar, hava fritözleri, duvar kırıcılar vb.Gibi çeşitli küçük ev aletleri için uygundur.Onları mutfak, yatak odası, oturma odası, masa vb.Gibi çeşitli yerlere yapıştırabilirsiniz.Ürün Özellikleri : Malzeme : Naylon Boyutu : 2 boyutları kablo bağları, 2.2x0.79 x 0.1 in/56x20x2.5mm; 3. 58x1. 1 x 0.1 in/91x28x2. 5mm, 20 adet her boyutu.Benzersiz Tasarım : 1. Yapışkan tel düzenleyici, yüksek kaliteli naylondan yapılmıştır, iyi bir yalıtıma sahiptir ve ihtiyaçlarınıza uyacak kadar büyük miktarlarda mevcuttur. 2. Tel düzenleyiciyi takmadan önce, makinenin yüzeyini kısa bir süre temizlemeniz ve ardından yapıştırmak için alttaki kağıdı soymanız gerekir. 3. Sağlam bir sabitleme için kablo bağlarını yapıştırdıktan sonra 30 saniye sıkıca bastırın ve maksimum yapışma elde etmek için 24 saat sonra kullanın. 4. Bu yapışkan tel düzenleyiciler yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir ve kahve makineleri, meyve sıkacakları, mikrodalgalar, hava fritözleri, duvar kırıcılar vb.Gibi çeşitli küçük ev aletleri için uygundur.Onları mutfak, yatak odası, oturma odası, masa vb.Gibi çeşitli yerlere yapıştırabilirsiniz.

Ürün parametreleri

Material:
Nylon
Size:
2 sizes of cable ties, 2.2 x 0.79 x 0.1in/56x20x2.5mm; 3.58 x 1.1 x 0.1in/91x28x2.5mm, 20 pieces of each size.
Unique Design:
1. The adhesive wire organizer is made of high quality nylon, has good insulation and is available in large enough quantities to suit your needs.:
2. Before installing the wire organiser you need to clean the surface of the machine briefly and then peel off the paper at the bottom to glue it on.:
3. For a firm fixing, press the cable ties firmly for 30 seconds after gluing them on and use them after 24 hours to obtain maximum adhesion.:
4. These adhesive wire organizers have a high load-bearing capacity and are suitable for a variety of small appliances such as:
coffee machines, juicers, microwaves, air fryers, wall breakers, etc. You can stick them in a variety of places such as kitchens, bedrooms, living rooms, desks, etc.

Kategorideki ürünler